esmaspäev, 23. märts 2015

Lagunemine

Hooajaeelne sõpruskohtumine Raplaga.
Plussid: 17 mängumeest oli kohal (ehk rohkem kui eelmisel hooajal liigamängudel keskmiselt), tundus, et tahtmist ka oli, esimene veerandtund oli korralik. Ja... rohkem vist ei olegi midagi lisada :)
Miinused: omavaheline suhtlemine (või pigem selle puudumine) platsil, lagunemine (viimase veerandtunniga löödi neli-viis tükki ja lõppseisuks seega 1:8 või 1:9), füüsiline vorm mõnel mängumehel ehk individuaalsed jooksutrennid on tegemata jäänud.
Ise arvasin, et mängin ehk poolaja, aga kogunes 75+ minutit. Esimene poolaeg oli tip-top. Mängu lõpp, kui meil enam midagi välja ei tulnud ja vastane lustis, siis lasin ka ise jala sirgeks. Mitte et ei jaksanuks, aga motti polnud. Samas ei tohiks lasta nii juhtuda.
Ahjaa. Tegelikult on üks suur pluss siiski veel. Siit edasi saab ainult paremaks minna :)